Firma

Nasza firma została założona w 1987 roku. Jesteśmy spółką cywilną, której założycielami są Paweł Sarba i Sławomir Pogorzelski. Od początku działalności skupiliśmy się na usługach według dokumentacji klienta lub wg dostarczonych wzorów. Początkowo specjalizowaliśmy się głównie w produktach które wymagają obróbki skrawaniem (stal, metale kolorowe, tworzywo sztuczne). W późniejszym okresie poszerzyliśmy naszą ofertę o obróbkę cieplną, obróbkę plastyczną, spawanie. Zaczęliśmy również wykonywać własne konstrukcje.

Posiadamy biuro konstrukcyjne w którym jesteśmy w stanie rozwiązywać problemy konstrukcyjne naszych klientów (projektowanie i wykonywanie nietypowych detali lub urządzeń).

Z roku na rok powiększa się liczba naszych klientów w kraju i za granicą. Obecnie eksportujemy produkty do Niemiec, Holandii, Szwecji, Włoch, Austrii, Algierii. Naszymi odbiorcami są też oczywiście klienci krajowi. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą, adres mailowy i telefonicznie znajdą państwo w dziale kontakty.

Kontakt: tel.: 0+48 42 717 80 09 , e-mail: biuro@sapo.biz.pl